E-shop na darčeky

V tomto predvianočnom období vám prinášame vďačný tip na miesto, kde nakúpite všakovaké darčeky pre každého. Internetový obchod MiMi darček ponúka okrem originálneho tovaru, ktorý nenájdete nikde inde aj čosi naviac. Pridanú hodnotu, za ktorú neplatíte – osobný prístup a ľudský rozmer.

Osobný darček z e-shopu

karikatúra Či chcete vyznať lásku, prejaviť úctu, zabodovať na párty, na všetky príležitosti sa hodí osobný dar. Čo to znamená? Nuž to, že váš darček bude personalizovaný a teda zosobnený s konkrétnym nápisom či vyznaním. (Na obrázku karikatúra.)

MiMi e-shope nájdete darčeky k meninám, narodeninám či k výročiu, darčeky s venovaním aj na mieru. Všetky darčeky majú spoločného menovateľa – nápad. Každý je nejakým spôsobom ozvláštnený, originálny, netradičný. Skrátka, malý darček s veľkým nápadom.

Ako vyberať

Skvelou pomôckou pri výbere daru pre oslávencov sú kategórie, podľa ktorých sa v e-shope ľahko zorientujete. Hľadáte darček pre ženu, muža, skorodospeláka alebo dieťa? Máte záujem o dar exkluzívny, na mieru, sexy, svadobný či valentínsky? Vďaka inšpiratívnej ponuke zo spomenutých kategórií si hravo vyberú aj nerozhodné tipy.

Čo darovať

E-shop MiMi darček ponúka tovar z rôznych súdkov:

 • Darčekové balíčky z kozmetiky či potravín. Napríklad, dia darčekové koše obsahujú okrem zdravých pochúťok aj sviečky s nápismi a zápisník na chladničku.
 • čokoládový dezert Darčeky z čokolády: čokoládové figúrky – autíčka, zvieratká a motívy pre dospelých. ;) Darujte svojej láske sladké vyznanie lásky. Čokoládový dezert, ktorý spája pôžitok z kvalitnej belgickej čokolády s odkazmi z lásky. Na bielej čokoláde nájdete totiž takéto nápisy: Chcem Ťa, Ľúbim Ťa, Milujem Ťa, Si môj poklad, Túžim po Tebe, Páčiš sa mi, Potrebujem Ťa, Chýbaš mi, Chutíš mi, Si moja láska. Samozrejmosťou je ručná práca. Od čokolády až po originálnu krabičku. Čokolády s obrázkami a nápismi, čokolády s fotografiou (ktorá sa dá zjesť).
 • Keramické tabuľky s trefnými nápismi.
 • Kožené obaly na mobily.
 • Kozmetické prípravky s humornými etiketami – Hurá, už mám 50, Majster sveta, Jasná víťazka, Najlepšia mama, dcéra, svokra, kamoška, kolegyňa alebo najlepší otec, syn, kamarát
 • Farebné šály a štóly z králika či líšky.
 • Lietajúce lampióny s rôznymi venovaniami.
 • Obaly na fľašu v tvare trička s venovaním.
 • Obrazy zvieratníka, kde je každé znamenie horoskopu spracované výtvarníčkou Alexandrou Hudecovou.
 • Osobné karikatúry, ktoré vznikajú podľa fotografie.
 • Darčekové sviečky v rôznych tvaroch, farbách a s mnohými nápismi, vtipnými hláškami a venovaniami.
 • Uteráky, podbradníky, vankúše a tričká s nápismi.

Magazín

Na stránkach MiMi darčeka nájdete aj magazínovú časť, ktorá prináša tipy kedy, čo a ako darovať, zaujímavosti o sviatkoch, medzinárodných dňoch, inšpiruje postupmi ako si vyrobiť darček a ponúka blahoželania k sviatkom.

Služby naviac

 • Ak chcete poslať darček priamo oslávencovi z akéhokoľvek kúta sveta, MiMi darček to zariadi úplne zdarma. K daru priložia blahoželaciu kartičku s vaším venovaním a doručenie načasujú na požadovaný dátum.
 • V tomto rodinnom e-shope platí zlaté pravidlo: Dnes objednáte, zajtra posielame. Medzi ďalšie výhody patrí: doprava zdarma, darčekové balenie, rýchle dodanie, rôzne spôsoby platby, garancia vrátenia peňazí, zľavy a referencie zákazníkov.
 • Nuž a na záver: Kúpou MiMi darčekov podporíte občianske združenie Červený nos Clowndoctors, ktoré pomáha tisícom chorých detí v nemocniciach po celej Slovenskej republike.

Veríme, že sa vám v e-shope MiMi darček bude páčiť a že milo prekvapení ostanú aj vaši obdarovaní.

Foto: MiMi darček

Prečítajte si aj:

Páči sa 4 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*