Detská pyžamová párty

V deň vysvedčenia, počas prázdnin, na narodeniny, meniny, Deň detí… kedykoľvek na to máte chuť a čas, dovoľte svojim deťom zorganizovať pre ich kamarátov detskú pyžamovú párty. Postačí vám hromada vankúšov a prikrývok, pukance, džúsy, sladkosti, ovocie a ochota tolerovať perinové bunkre a o niečo viac detského chichotu a lomozenia. Detská spoločné noci milujú, vzniká medzi nimi akési tajné puto. Aspoň raz za rok by sme im to teda mohli dopriať.

Myslím si, že môžem smelo tvrdiť, že špeciálny program deťom tvoriť netreba. Ony už najlepšie vedia, čo ich poteší. Či klábosenie o spolužiakoch, rozprávanie si strašidelných historiek, alebo hranie obľúbených hier. Každopádne, ak im pripravíte k dispozícií okrem vankúšov aj plážové stany, rady si svoje nočné mestečko vybudujú samy.

No jeden tip na kreatívnu zábavku tu predsa len je. A to tematicky sa hodiaci lapač snov. Na výrobu potrebujete mäkký drôt, bavlnky, korálky, špagát a pierka. Vlastnoručne vyrobený lapač snov má podľa legendy špeciálnu funkciu. Keď ku spiacemu človeku prichádzajú zlé sny, lapač ich zachytí v sieti a tie sa rozplynú v ranných lúčoch slnka. Naopak všetky pekné sníčky skĺznu po pierku ku spáčovi.

Foto: www.bhg.com

Prečítajte si aj:

Páči sa 6 ľuďom.


2 komentárov k článku Detská pyžamová párty

  1. Emminecka0606

    Robila som pyzamovu party uplne inak. Davam palec dole :(

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*