Detská párty

Kto sa najviac teší na narodeniny, sviatky a oslavy, ak nie deti? Práve im by sme mali venovať počas slávnostných chvíľ najväčšiu pozornosť, pretože taká párty, to veru môže byť zážitok! Fastfoodové jedlo, čipsy a kolu odložte nabok. Tvorivá karnevalová oslava pre deti od Oslavuj.sk prinesie omnoho viac.

Detská tvorivá párty s Oslavuj.sk

Karnevalová párty je zameraná na tvorivú zábavu pre deti všetkých vekových skupín. Od tých najmenších, škôlkarov, školákov, až po 15-ročných. Rodičia a učitelia, inšpirujte sa našimi tipmi, alebo si objednajte tím Oslavuj.sk, ktorý príde s programom priamo do vašej domácnosti či školského zariadenia.

Detská párty Oslavuj.sk

Program karnevalovej párty:

1. Vyrábanie a inštalovanie výzdoby: vyrábanie skladaných a papierových reťazí z farebných papierov, vystrihovanie ozdôb, nafukovanie balónikov, následné vyzdobenie miestnosti, kde bude párty konať. Výroba menoviek.

2. Vyrábanie masiek: z papiera, strihaním, vymaľovávaním, lepením, zdobením. Masky, škrabošky, doplnky.

3. Facepainting: maľovanie na tvár špeciálnymi farbami. Farby sú vodou zmývateľné, dermatologicky testované a určené pre deti od 3 rokov.

4. Samotný karneval s diskotékou, súťažami, hrami.

Deti a rodičia si môžu dopredu vybrať jednu z troch karnevalových tém:

1. ZOO karneval: masky a kostýmy sa budú zameriavať na 5 typov – žabku, šelmu, mačičku, psíka a včielku. Deti si donesú jednoduché oblečenie (tričko, legíny, suknička, nohavice) vo farbe zvieratka, ktoré si dopredu vyberú. Žabka – zelené, Šelma – hnedé, oranžové, Mačička – čierne, biele, Psík – hnedé, biele, Včielka – žlté a čierne.

2. CIRKUSOVÝ karneval: masky a kostýmy sa budú zameriavať na 5 typov – šaša, baletku, kúzelníka, medveďa a kovboja. Deti si donesú oblečenie, ktoré pripomína kostým cirkusanta. Šašo – farebné oblečenie, Baletka – biele a ružové, silonky, suknička, obtiahnuté tričko, Kúzelník – čierne a červené oblečenie, plášť, Medveď – hnedé oblečenie, Kovboj – rifle, flanelová košeľa, červená šatka, hračkárska pištoľ.

3. ROZPRÁVKOVÝ karneval: masky a kostýmy sa budú zameriavať na 5 typov – kráľa, kráľovnú, princeznú, princa a draka. Dievčatá si prinesú šatičky, chlapci jednofarebné košele a nohavice, deti, ktoré si vyberú postavu draka, prídu v zelenom oblečení.

Podľa dopredu dohodnutej témy si animátori pripravia masky pre deti, šablóny a výzdobu.

Fotograf

Jeden z našich fotografov, Janko alebo Kathushka, robí zábery detí počas celého workshopu. Fotky vytvorené profesionálnou zrkadlovkou sú krásnou spomienkou na skvelú zážitkovú párty. Klient po akcii obdrží poštou alebo osobne 1 CD s upravenými fotografiami.

Referencia

Za našu prácu najlepšie hovorí spokojný zákazník. Konkrétne, pani učiteľka zo škôlky, pre ktorú sme pripravovali koncom minulého leta rozlúčku:

Štyri mená – Lusi, Katka, Lucik a Janko. Štyria mladí ľudia, ktorí sú plní nápadov a kreativity. Ochotne naplnia vaše túžby a želania. Potrebujete zorganizovať oslavu a všetko s ňou súvisiace? Želáte si zhotoviť masky? Poradia, vyhľadajú, zabezpečia materiál a spolu s deťmi ich aj vyrobia. Taktiež zhotovia výzdobu interiéru alebo exteriéru podľa vašich predstáv a z vlastných prostriedkov. Zorganizujú a pripravia rôzne súťažne a pohybové hry. K deťom pristupujú veľmi milo a spontánne, čo zvyšuje záruku dobrej spolupráce a zábavy.
Deti a rodičia boli v stálom kontakte, takže sa nikto nenudil a nemal čas na vylomeniny. Zároveň sa utužoval vzťah medzi rodičom a dieťaťom, vznikli pekné zážitky pri rozlúčke so škôlkou.
Spolupráca s animátormi bola veľmi prospešná, naplnila naše očakávania, ba si myslím, až prekročila… a všetci – deti, rodičia, učitelia aj animátori boli spokojní. Fotografi Janko a Katka nezabudli zvečniť žiadne dieťa kvalitnými fotografiami.
Zavolajte, skúste, zažite a myslím, že nám dáte za pravdu.“

Milena Gábiková – škôlka Zdoba

Kontakt

Každá detská oslava je tak trochu iná. Prispôsobuje sa klientovým požiadavkám, priestorom, počtu a veku detí. Naším cieľom je, aby boli oslávenci spokojní. Ak sme vás zaujali a chceli by ste aj svojim deckám pripraviť nezabudnuteľný večierok, neváhajte nás kontaktovať. Na vaše otázky radi odpovieme na mejli info(zavináč)oslavuj.sk. Tešíme sa na vás! :)

Foto: Oslavuj.sk

Prečítajte si aj:

Páči sa 9 ľuďom.


6 komentárov k článku Detská párty

  1. Sona

    Dobry den, chcela by som sa informovať ohladom ceny oslavy pre dcerku – 7 rokov, mala by som zaujem o oslavu v trvani cca 3 hodiny, pocet deti okolo 10, miesto konania Bratislava – priestor mame. Dakujem :)

  2. Dobrý den.chcem sa opýtať na cenu na takej rozlúčke predškolákov,ako asi by vyzeral váš program malo by tam byt priblizne 40 detí,v Michalovciach niekedy koncom juna……Dakujem…..

  3. Dominika

    Dobrý deň.chcela by som sa informovať ohladom ceny oslavy pre mojho syna chceli by sme oslavovať v školke a bolo by 23 deti bolo by to na 2hodinky.Velmi pekne vopred dakujem

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*