Detská párty pod holým nebom

Deň detí je ako stvorený na oslavovanie, ideálne pod širákom. Hry, súťaženie, maľovanie na tvár, odmeny a občerstvenie, všetko vo farebnom a veselom duchu. Fotografie magazínu Better Homes and Gardens vás zaiste inšpirujú. Tipy môžete využiť na detský karneval, tematickú cirkusovú žúrku, oslavu narodenín či záver školského roka.

Každá párty sa začína pozvánkou

Nepodceňte túto skutočnosť ani v prípade osláv pre najmenších. Budú sa tešiť už dopredu a s očakávaním zážitku sa radosť z párty o to viac predĺži.

Altánok pre každý prípad

Vyzdobte ho štýlovými vlajkovými girlandami, balónmi a lampiónmi. Altánok ochráni stoly s jedlom a nápojmi pred silným slnkom, vetrom či nečakanou prehánkou.

Stánok so občerstvením

Vlastné vrecúško pre každého. To deti poteší. Každý má svoju nádielku krekrov, orieškov, ovocia, pukancov a iných maškŕt. Džúsy v krabičke môžete v horúcom lete chladiť na ľade vo vedierku.

Pokiaľ sa rozhodnete pre nápoje v pohároch, nezabudnite na deťmi obľúbené slamky. Mená malých oslávencov na pohároch im dodá pocit výnimočnosti. Použiť môžete aj zaváracie poháre.

Torta tiež patrí k oslavám a najmenší si ju isto nenechajú ujsť. Prilákate ich aj farebnými vrtuľkami.

Hry, maľovanie na tvár, zábava

Rozhodne odporúčame hru “Hádaj koľko”, ktorú si ľahko pripravíte. Priehľadnú uzatvárateľnú nádobu naplňte malými hračkami, sklenenými guľôčkami či kamienkami a nechajte súťažiacich hádať, koľko ich dokopy je.

Facepainting, čiže maľovanie na tvár je asi súčasťou každej detskej párty počas celého roka. Motýliky, Spiderman, kto by nimi nechcel byť?

Možno pre deti pripravíte viac súťaží. Inšpirujte sa našimi nápadmi TU. V tom prípade treba nachystať aj lákavé ceny. Pekne naaranžované budú decká efektívne motivovať k aktivite.

Darčeky na rozlúčku

Hoci tých odmien bude počas detskej párty pod holým nebom dostatok, možno im radi prichýstáte ešte jeden bonus na záver. Ako poďakovanie za ich aktivitu, smiech a odvahu skúste deti obdarovať malým balíčkom s farebným perníčkom.

Foto: www.bhg.com

Prečítajte si aj:

Páči sa 3 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*