Darujte zdravie celej rodine

Dr. Nona International Ltd. Prvá adventná svieca nám od včerajška plápolá, do Vianoc už na podarúnky zostávajú iba krátke tri týždne a z obchodov sa nám valí jedna výhodná darčeková kazeta za druhou. Sprej so sprchovacím gélom ste však podarovali minulý rok, na šampón s kondicionérom už tatino veľmi vlasov nemá, kulma mamke chvalabohu ešte slúži a teplých svetríkov má váš brat tiež viac než dosť. Svieži dezodorant pre aktívnu ženu a fresh muža už dostali na meniny a nechcete predsa zažiť ten istý trapas z predvlani, keď si dedko pod stromčekom našiel rovnakú penu na holenie (aj s after-shaveom v balení) od vás aj od vašej sesternice. Máte pocit, že veľa možností nám už nezostalo? A čo by ste povedali na to, keby sme vám dnes predstavili flexibilný darček, ktorý v sebe snúbi krásu, zdravie a originalitu…

Izraelská spoločnosť Dr. Nona International Ltd. prináša na trh, ako jediná spoločnosť na svete, sériu potravinových doplnkov a regeneračnej kozmetiky obohatenú o Archeabaktériu.

V čom tkvie tajomstvo Archeabaktérie?

ARCHEABAKTÉRIA je pramatka buniek v tej najčistejšej podobe. Je stará 3,5 miliardy rokov a až do dnešných dní prežila v nezmenenej podobe. Má v sebe zakódovanú informáciu prežiť za každú cenu a schopnosť odovzdať túto informáciu našim bunkám. Archeabaktéria tak má vysoko stimulačné a regeneračné účinky na náš vlastný imunitný systém. A z dlhodobého hľadiska dokáže omladzovať pokožku a reštrukturalizovať poškodenú DNA.

V akej podobe možno dostať spomínanú Archeabaktériu do tela tak, aby mne a mojim blízkym pomáhala?

Spoločnosť Dr. Nona vyrába okolo 60 výrobkov, pričom každý z nich je obohatený Archeabaktériou. Táto obrovská škála výrobkov je určená na dennodenné užívanie a zahŕňa v sebe aj kozmetické výrobky bežnej spotreby ako šampón na vlasy, telové mlieko, dezodorant či rôzne krémy. Tak sa vám cez bunky pokožky Archeabaktéria dostane do tela. Produkcia spoločnosti Dr. Nona okrem toho obsahuje aj škálu 12 tobolkových preparátov, potravinových doplnkov (čaj Gonseen, výživová tyčinka Dakseen, čokoládový nápoj Chocoseen, polievka Soupseen) a parfémovú sadu s aromaterapeutickými účinkami – všetky obohatené Archeabaktériou. Všetky výrobky spoločnosti Dr. Nona majú navyše zloženie založené výlučne na prírodnej báze a bez prídavkov parabénov.

Kde si môžem kúpiť nejaký výrobok?

S týmito výrobkami sa nemožno stretnúť len tak bežne v drogériách či lekárňach. Sú distribuované systémom referenčného marketingu (podobne ako výrobky Avon alebo Oriflame) a možno sa k nim dostať jedine prostredníctvom registrovaných distribútorov spoločnosti Dr. Nona. Ak žiadneho vo svojom okolí nepoznáte a máte záujem získať viac informácií o produktoch spoločnosti Dr. Nona alebo si konkrétne nejaký objednať, kontaktujte chcembyt@zdravyanezavisly.sk.

Vybrali sme pre vás niektoré z produktov:

Pre starých rodičov:

Pleťová bahenná maska

Pleťová bahenná maska (75 ml, 24.8 €)

Pleťová bahenná maska zlepšuje prekrvenie a vyživuje pokožku tváre, napomáha regenerácii buniek, zvyšuje pružnosť tkaniva, vďaka čomu vyhladzuje vrásky. Má hojivé účinky a upokojuje podráždenú pokožku. Ďalšie účinky: napomáha pri akné, ochabnutých svaloch, ochoreniach pri krčkoch maternice a ďalšie.

Pre rodičov:

Kvartet solí

Kvartet solí (1 200 g, 33 €)

Kvartet solí vám dáva jedinečnú možnosť ponoriť sa do liečivých vôd Mŕtveho mora priamo vo vlastnej kúpeľni. Takýto kúpeľ upokojuje nervový systém, poskytuje uvoľnenie pri celkovom fyzickom a psychickom vyčerpaní, regeneruje životné sily a odstraňuje bolesti kostí a svalov. Každá zo štyroch solí obsahuje tú istú unikátnu zmes solí z Mŕtveho mora, líšia sa však aromatickými prísadami – levanduľou, harmančekom, eukalyptom a ylang-ylang.

Pre priateľa/priateľku:

Parfémová rada

Toaletná voda pre dámy (5 druhov, 100 ml, 72,7 €) a Voda po holení pre pánov (100 ml, 46,3 €)

Parfumy majú medzi liečivými kozmetickými poduktmi spoločnosti Dr. Nona svoje nezastupiteľné miesto. Vedci z Kliniky Lenom starostlivo vybrali zmyselné vône, ktoré vďaka svojej výnimočnej trvanlivosti vás po celý deň dokážu ochrániť pred stresom, pomôžu vášmu organizmu udržať výborný vnútorný pocit a skvelú náladu. Súčasťou parfumov je tiež bioorganominerálny komplex, ktorý podstatne zvyšuje ich účinok. Aktívne prvky aromatických olejov sa cez pokožku vstrebávajú do tela, stimulujú imunitný systém, účinkujú na všetky fundamentálne orgány a tým posilňujú organizmus. Vstrebávanie aktívnych zložiek parfumov do orgamizmu sa uskutočňuje aj cez dýchací systém, odkiaľ prechádza ďalej do celého organizmu. Všetky parfumy podnecujú libido a zlepšujú náladu. Sú vhodné aj pre alergikov.

Zakladateľka spoločnosti doktorka Nona Kuchina je uznávanou vedkyňou, lekárkou, akademičkou Moskovskej, New Yorkskej a Izraelskej akadémie vied. Získala titul Žena roka 2000 v Izraeli za prácu v oblasti výskumu Archeabaktérie. V roku 2002 bola so svojim tímom nominovaná na Nobelovu cenu v oblasti medicíny.

Výrobky spoločnosti Dr. Nona International Ltd. majú pri dlhodobom a cielenom užívaní ozdravné a omladzovacie účinky. Už viacero ľudí, nielen na Slovensku, pocítilo ich liečebný účinok na vlastnej koži a dokázali prekonať alebo zmierniť prejavy vážnych ochorení, ako si aj bez pomoci chemických farmaceutík pomôcť od bežných nachladení, poranení a chrípok.

Informácie pre tento článok poskytol Jozef Fila, Silver Director spoločnosti Dr. Nona International Ltd. na Slovensku, viac o ňom na www.zdravyanezavisky.sk. Pre viac informácií o produkcii spoločnosti Dr. Nona a Archeabaktérii klikajte na www.prevencia-zdravie.sk.

Foto: www.drnona.net

Páči sa 11 ľuďom.


5 komentárov k článku Darujte zdravie celej rodine

 1. jarmila

  pardon,pridala som jej par rokov…to bol preklep :)

 2. Jarmila

  Ak je uces dr Nony to jedine co vas na clanku uputalo,tak to je ubohe…ano,je trochu nemoderny a sama by som ho nenosila,ale ta zena ma okolo 60rokov a je z Ruska….maju svojsky vkus a treba ho respektovat alebo minimalne sa k nemu nevyjadrovat…a nakoniec,dolezite je to co ma v hlave,nie na nej :) …odporucam precitat si clanok este raz a pozorne Jarmila

 3. guer

  To je co za hear? Je tá Nona asi vymyšlená. Nebo nemá na kadeřníka? Asi proto, že její tovar má nízky ceny?!

  • Kathushka

   Milý Guer, asi si sa do článku nezačítal dôsledne, lebo uvádzam, že doktorka Nona Kuchina je skutočne reálne žijúca osoba. :)

  • Deizy

   Keby si vedel čo tieto prípravky dokážu, asi by sisa zamyslel nad svojím komentárom.
   Apropo , keby si bol najej úrovni asi by si nosil podobný účes :) )))))

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*