Darčeky vhodné pre každého

Mäkké, hebké, personifikované. Darčeky, ktoré potešia, pohladia a ešte sú aj praktické. Také sú vyšívané osušky, ktoré sa hodia nie len pod vianočný stromček, ale aj na meniny, narodeniny, výročie, skrátka hocijaký sviatok. Naviac, je to dar univerzálny. Venovať ho môžete partnerovi, deťom, rodičom, starým rodičom či priateľom. Veď kto by sa dnes neumýval? ;)

Foto: www.lawli.sk

Urobte to po svojom

Osuška s nápisom je jedinečný kúsok, ktorý obdarovanému vždy pripomenie od koho a pri akej príležitosti vecičku dostal. Najdrahšia babička, Skvelý futbalista, Super šéfka, 100% čertica či Milovaný syn. Všetci sa svojou vlastnou – personifikovanou osuškou radi pochvália. Môžete si vyberať z už existujúcich nápisov alebo vymyslieť vlastný text. Na šikovný darček sa zmestí aj romantické vyznanie, ako Ľúbim Ťa, Ďakujem, Si moje všetko… Okrem textu si samozrejme viete nakombinovať aj farbu samotnej osušky a vyšívacej nite. Na výber máte z 315 farebných kombinácií. Jemné osušky sú vyrobené zo 100% bavlny a majú perfektnú saciu schopnosť. Ešte stále hľadáte vhodný darček pre tých svojich?

Komfortný darček pre všetky vekové kategórie a obe pohlavia bude presne taký, aký si ho zvolíte. Vďakyplný či vtipný, nežný či erotický, určený pre rodinu, priateľov či kolegov. Praktický a vizuálne aj na dotyk príťažlivý. A zároveň je to dar nekomplikovaný, veď vyjadrí viac ako tisíce slov.

Galéria

Páči sa 5 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*