Crazy šošovky na párty

crazy šošovkyLeto je bohaté na rôzne párty, festivaly, oslavy, divoké večierky na plážach i pri slovenských vodných nádržiach a jazierkach. Všetky akcie sú okorenené poodhalenými telami driečnych dievok a švárnych junákov. Každý sa chce predsa ukázať v tom najlepšom a najvýraznejšom outfite. Mládež už dávno nevytvára šedivý dav, farbami sa to u nás na rôznych žúrkach len tak ligoce.
Pre tých najodvážnejších máme jeden horúci tip – Crazy šošovky!

Stredobod pozornosti

Nemusíte prísť na párty rovno nahí, aby ste sa v okamihu stali stredobodom pozornosti. Stačí maličký detail, ktorý robí veľké divy. Bláznivé šošovky v rôznych farebných vyhotoveniach využijete na mnohých podujatiach. Zaujmete nielen na karnevaloch, halloweenskych párty, psychadelických festivaloch či rockových koncertoch. Divoké šošovky si môžete nasadiť aj keď vyrážate na diskotéku, tematickú párty či akýkoľvek obyčajný večierok, na ktorom chcete rozhodne zaujať. Nechajte sa inšpirovať.

9 tipov na Crazy šošovky

1. Mačacie oči uvítajú divoké šelmy a sexi Catgirls.

cat-eye

2. Diablovo oko sa hodí pre všetkých čertov, diablov a iných satanášov.

devil

3. Biela dúhovka z vás vyčaruje albínov, víly, duchov či voodoo čarodejnice.

white

4. Čierna dúhovka je ako stvorená pre tajomné bytosti, bosorákov, zombíkov a upírov.

black

5. Zelené doláriky vás premenia na úspešného bankára či ropného magnáta. Ak máte radi komiksy, možno vás oslovia veselé postavičky – strýko Držgroš McDuck a jeho úhlavný nepriateľ Zlatohrab.

dollar

6. Červená špirála patrí karmickému vrahovi Johnovi z filmovej série Saw.

red-spiral

7. Čierna špirála z vás urobí dokonalého hypnotizéra. Alebo sa vďaka nej ľahko prevtelíte do kožucha zebry na Animal Planet párty.

black-spiral

8. Čierno-žlté oči patria všetkým vlkom, vlkodlakom a dravým zverom.

black-wolf

9. Červeno-žlté dúhovky potešia mutantov z filmov X-men alebo Fantastic four.

red-wolf

Bezpečnosť a pohodlnosť

Farbivá použité na tieto mesačné kontaktné šošovky spĺňajú najprísnejšie kritériá a nosia sa pohodlne a bezpečne. Prekryjú úplne vašu pôvodnú farbu očí. Môžete si ich zadovážiť s dioptriami aj bez nich. Zmeňte farbu svojich očí, kedykoľvek na to dostanete chuť. Tento originálny kozmetický efekt k vám pritiahne pozornosť v priebehu pár chvíľ. A navyše, na váš magický pohľad objekt vášho záujmu len tak rýchlo nezabudne. :)

Páči sa 5 ľuďom.


2 komentárov k článku Crazy šošovky na párty

  1. jurqo

    kde kupim tie s filmu saw?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*