Čo nás potešilo a čo zaskočilo na Írskom večere v Košiciach

Dostalo sa nám do uší, že sa v Košiciach chystá Írsky večer plný skvelej hudby a tanečnej zábavy. Redakcia Oslavuj.sk nemohla takúto akciu ignorovať. Veď podľa našich predstáv by malo ísť o kvalitnú tematickú akciu v zelených farbách. Čo nás prekvapilo a čo sklamalo, dozviete sa z fotoriportu.

Program večera bol vymyslený aj zrealizovaný perfektne. Kapela Irish Rose je na Slovensku svojím zameraním jedinečná. Hrajú totiž írske piesne. Melódie sú veselé, živelné a hlas speváčky Evky plný energie.

Kapela má na konte nové CD s názvom Roses´ Dream.

Na veselú hudbu sa tancovali rýchle írske tance. Výuke sa venovala trojica slečien z Eire – Irish Dance Academy. Mladá lektorka sa takzvané Céilí tance naučila v samotnom Írsku.

Publikum sa vôbec nehanbilo, takže o účastníkov tanečnej výuky nebola núdza.

Céilí je sociálny druh tanca, ktorý sa vyhľadáva hlavne na spoločenských akciách. Tancuje sa v pároch a aj náročnejšie kroky zvládnu všetky vekové skupiny.

Príjemný hudobno-tanečný program uzavrela tombola s cenami od samotných vystupujúcich.

Čoho nás sklamalo, bola nepripravenosť podniku, v ktorom sa večierok konal. Výzdobu počas Írskeho večera tvorili len zelené balóniky a serpentíny. Na stoloch neboli ani len sviečky. Z čoho sme však ostali skutočne zaskočení, bol fakt, že podnik nepripravil žiadnu akciu na írske nápoje – pivo, whisky či kávu. O nejakých tradičných pochutinách radšej ani nehovorme. Hostia vždy ocenia špeciálne ponuky. Aj keď si návštevník neobjedná práve akciou spropagovanú írsku kávu, minimálne uznanlivo prikývne, že sa podnik posnažil.
Skutočne vydarený tematický večer si aj v baroch a gastro zariadeniach vyžaduje aspoň tri splnené podmienky: premyslený a originálny program, štýlovú výzdobu a lákavú nápojovú i jedálnu ponuku.

Foto: Oslavuj.sk

Info: www.irishrose.sk

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*