Človeče, oddýchni si

Človeče, oddýchni si Cez víkend sa mi do rúk dostalo júnové číslo skvelého časopisu NOTA BENE. Okrem kvalitného obsahu ma potešila aj stolová hra, ktorá je súčasťou magazínu. Ide o obdobu známeho Človeče, nehnevaj sa. Ponúka však aj čosi naviac.

Pravidlá

Cieľom hry je absolvovať cestu štart-cieľ, na ktorej vás čakajú špeciálne políčka s odmenami a trestami, ale i vedomostné políčka. „Otázky sa týkajú ľudskej mysle a tela, prírody a zvieracej ríše a rôznych oblastí života, ktoré súvisia s oddychom.“ Hra chce totiž sympatickou formou poukázať na potrebu oddychu po uponáhľanom pracovnom týždni.

Autori

Človeče, oddýchni si Veselý dizajn hry zaujme ilustráciami Pietra Pohánku. Celý projekt má na svedomí Sandra Tordová, duša neziskovky Proti prúdu a časopisu NOTA BENE, ktorý predávajú ľudia bez domova či v núdzi.

Len do konca júna

NOTA BENE prečítate na jedno posedenie od editoriálu po záverečnú poviedku. Máte ešte 11 dní, aby ste si mohli kúpiť júnové číslo tohto výnimočného časopisu spolu s originálnou hrou Človeče, oddýchni si. Výborný štart ako začať relaxovať, vychutnávať, baviť sa a hlavne dokázať zastaviť sa. :)

Foto: Oslavuj.sk

Info: NOTA BENE.sk

Páči sa 4 ľuďom.


2 komentárov k článku Človeče, oddýchni si

  1. Pribelszka Renáta

    Určite si Nota bene na jún kúpim,zaujala ma tá hra a to,že je to zaujímavé čítanie.
    Ďakujem za tip.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*