Cigánske karty

cigánske karty Ak sa chcete dozvedieť niečo zo svojej budúcnosti, či hľadáte odpovede na rôzne otázky, môžete vyskúšať veštenie z kariet. Pre niekoho je táto mystická činnosť hrou, pre iného životným štýlom či povolaním. Niekto na tajomné proroctvá verí, iný nie. Preto je táto téma taká rozporuplná.
Tarot má mnoho podôb. Záleží len na vás, ktorá cesta je vám najbližšia. Veštiť sa dá z klasických tarotových kariet alebo z anjelských, či cigánskych. My sa spoločne pozrieme na posledné menované čertove obrázky.

Hra

Balenie cigánskych kariet obsahuje 36 kariet so symbolmi a knihu s výkladom. Kniha prináša až 5 možností výkladu. Predstavuje význam každej karty a ich vzájomných kombinácií. Obrázky odpovedajú na otázky ohľadom prítomnosti, budúcnosti, vzťahov, práce, zdravia, vlastnej osobnosti a vnútorného rastu. Samozrejme, že prinášajú aj rady.

Intuícia

cigánske karty Cigánske karty si môžete vykladať sami, niekomu inému alebo si ich nechať vyložiť iným človekom. Praktická príručka by vás okrem významu kariet mala naučiť ako pristupovať k tomuto výkladu. Skrátka, veci okolo veštenia nie sú nikdy jednoduché a zďaleka nie jednoznačné. Plnia funkciu usmernení a mali by v človeku zobudiť vnútorný hlas, intuíciu.

Na tematickú párty

Cigánske karty sa hodia nielen na tematickú párty v štýle cigánskeho bašavelu. Zaujímavý program svojim hosťom vďaka nim pripravíte aj na halloweenskej či stredovekej párty, cirkusovej oslave, kolotočiarskom večierku, alebo na karnevale.

Foto: Oslavuj.sk

Prečítajte si aj:

Páči sa 3 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*