Chystáme oslavu!

Máme dôvod na veľkú oslavu. A to hneď dvojnásobnú. Jednak sa magazínu Oslavuj.sk blížia jeho prvé narodeniny, ktoré padli na 26. júla. A jednak si pre nás Google prichystal vysnený darček. Po takmer roku snahy, keď sme pre vás pripravili vyše 330 článkov, fotoriportov a videí, nám zvýšil PageRank z nuly rovno na trojku! Považujeme to za zaslúžený úspech a veľmi sa tešíme. :)

Ďakujeme

veľké a stredné balóny Naša vďaka patrí aj vám, všetkým našim stálym aj občasným čitateľom. Aj vaša návštevnosť pomohla zvýšiť túto hodnotu, ktorá je pre online magazíny dosť dôležitá. A keďže sa správa o našom PageRanku prekrýva s 1. narodeninami magazínu Oslavuj.sk, radi by sme vás obdarovali.

Darček

Počas celého júla môžete využívať zľavu 10% na Párty balík Oslavuj. V originálnom balíku, ktorý sme pripravili pre vás, našich čitateľov, nájdete štýlovú výzdobu na každú párty plus zábavné doplnky pre malých i veľkých. Obsah balíka je dostatočne veľký, a tak ho môžete použiť buď na jednu veľkú oslavu, alebo na menšie večierky.
Užite si svoju zľavu čím skôr! Platí pre všetkých do 31. júla.

Leto

Nuž a čo sa týka redakcie, v priebehu júla chystáme pár exotických článkov. Dotkneme sa leta a zachytíme jeho vône. Tešiť sa môžete napríklad na piknik pri mori. :) Veríme, že vás potešíme.

PS PS: Čo poviete na naše nové katalógy firiem?

Krásny čas!

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*