Candle night 2012

Rozsvieťte uličku spolu s nami

KOŠICE – V sobotu 6. októbra sa na Hrnčiarskej ulici, pri Miklušovej väznici, uskutoční podujatie pod názvom Candle night na Uličke remesiel, ktoré pripravila nezisková organizácia Košice región umenia a kultúry (KRUK).

Program sa začne o 19:00 na rohu uličky remesiel a námestíčka. Diváci sa budú môcť tešiť na 1000 lampiónov a sviečok, ktoré budú rozmiestnené po celom námestí. Atmosféru dotvorí príjemná hudba.

V tomto hektickom uponáhľanom čase sme pripravili program, pri ktorom návštevníci zabudnú na každodenný stres. Pokojná atmosféra priláka každého Košičana. Podujatie je sprievodným podujatím projektu Košice 2013 “Biela noc – Nuit Blanche”.

Podujatie Candle night na Uličke remesiel je súčasťou projektu „Prechádzky uličkou remesiel“ realizovaného neziskovou organizáciou Košice región umenia a kultúry, n. o., ktorý je podporený Ministerstvom kultúry SR. Príprava a realizácia týchto podujatí je v súlade s aktivitami EHMK 2013. Cieľom projektu je zvýšenie kultúrno-spoločenskej hodnoty Hrnčiarskej ulice v Košiciach a vzbudenie záujmu o existujúce remeslá.

Viac informácií: Miroslava Poklembová, projektová manažérka KRUK, n.o.

e-mail: miroslava@kruk.sk, www.hrnciarska.sk

Prečítajte si aj:

Páči sa 2 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*