Blahoželáme – služba pre čitateľov

1. Hľadáte originálny darček pre niekoho zo svojho okolia? Venujte jemu alebo jej verejné blahoželanie.

Nová služba Blahoželáme (jubilantom) je určená všetkým, ktorí chcú zagratulovať ku sviatku svojim blízkym osobám.
A tak verejne vyznať svoje city, vďaku a úctu. Nech o tom vie celý svet! :)

Oslavuj.sk – prvý slovenský párty sprievodca vám ponúka priestor, kde môžete nastálo uverejniť svoje slová i fotografiu, ktoré budú patriť konkrétnej osobe. Potešte netradičnou gratuláciou svojho životného partnera, kamarátov, rodinných príslušníkov, spolužiakov či kolegov. Venovať blahoželanie vo forme verejnej elektronickej pohľadnice môžete aj skupinke ľudí. Týmto skvelým darčekom prekvapíte a potešíte zároveň.

Ako na to:

1. Napíšte text blahoželania, ktorý chcete venovať blízkej osobe. Môže ísť o vaše úprimné slová, vyznanie, básničku, vtipný vinš… skrátka čokoľvek, čo máte na srdci a čo chcete obdarovanej osobe odkázať. Inšpirácie nájdete TU.

2. Vyberte si 1 fotografiu, ktorú ku blahoželaniu priložíte. Môže to byť fotka obdarovaného, nejaký váš spoločný zážitok alebo ilustračný záber. Posielajte nám len vlastné fotografie, resp. zábery, na publikovanie ktorých máte súhlas autora. Obrázky stiahnuté z internetu NEuverejňujeme.

Druhá možnosť je, že si vyberiete jeden z našich gratulačných obrázkov. Tie sa nachádzajú celkom dole, na konci článku v galérii. Stačí, ak do formulára vpíšete číslo obrázka.

10.

A do tretice – ak neviete, aký obrázok priložiť, nechajte to na nás, my vám niečo pekné ilustratívne vyberieme z fotobanky. :)

3. Vyplňte všetky polia v záväznom objednávkovom formulári. Keďže si sami nastavujete termín, kedy má byť blahoželanie uverejnené, nezabudnite na časovú rezervu. Tá je potrebná na bezhotovostný prevod peňazí a na vytvorenie vášho blahoželania v našom systéme. Odporúčame odoslať formulár minimálne 5 pracovných dní pred plánovaným zverejnením vášho blahoželania. Ak však potrebujete darček na poslednú chvíľu, radi ho pre vás zabezpečíme. Pre istotu nám však zavolajte. ;)

Cena:

Služba Blahoželáme je spoplatnená. Jej konečná cena je 5 €. Poplatok je jednorázový. Po tom, ako nám odošlete formulár, vás budeme do 48 hodín kontaktovať. Overíme si správnosť údajov a doladíme technické detaily. Následne vám pošleme elektronickú predfaktúru na službu Blahoželáme. Po jej uhradení, uverejníme vaše osobné blahoželanie, ktoré ostáva na stránkach Oslavuj.sk natrvalo. Odoslaním formulára súhlasíte s Obchodnými podmienkami, ktoré si prečítate TU. (Súbor sa otvára v novom okne.)

Záväzný objednávkový formulár:

Nadpis blahoželania (povinné)

Vaše blahoželanie (povinné)

Pre koho (povinné)

Od koho (povinné)

Dátum zverejnenia (povinné)

Poznámka pre redakciu

Nahrajte fotografiu: (max. 300 kB, povolené formáty - jpg, png)

Číslo gratulačného obrázka

Fakturačné údaje:

Meno (povinné)

Priezvisko (povinné)

Ulica a číslo domu (povinné)

Mesto (povinné)

Email (povinné)

Telefón (povinné)

Gratulačné obrázky

Kontakt:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom služby Blahoželáme jubilantom, neváhajte nás kontaktovať na adrese info(zavináč)oslavuj.sk alebo volajte Lusi Zacharovej na číslo 0944 484 762.

Tešíme sa na vaše blahoželania, ktorými obdarujete a potešíte ľudí, na ktorých vám záleží! :)

Gratulačné obrázky: Mimidarček
Náhľadová fotka: www.sxc.hu

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*