Anketa – na lúke či v parku?

Skončili sa tuhé mrazy, dni sú čoraz dlhšie a slniečko svieti viac a viac. Postupne sa všetci presúvame von, do prírody, kde relaxujeme, žúrujeme a bavíme sa. Zaujíma nás preto, aký typ oslavy máte vonku pod holým nebom najradšej.

Hlasujete, prosím, na ľavej strane webu.

Výsledky predošlej ankety:

Začiatok apríla bol spojený s Veľkou nocou, preto sme pátrali, čo budete na Veľkú noc robiť.

Prvenstvo si vybojovala odpoveď „Budem sa napchávať šunkou a koláčmi“ ktorej udelilo svoj hlas 33% čitateľov. Na jednej veci sa zhodneme všetci, muži aj ženy, na Veľkú noc sú na stoloch dobroty, ktorým sa nedá odolať. :)

Druhé miesto získala odpoveď „Budem sa skrývať, aby ma nikto neoblial a nevyšibal“ za ktorú zahlasovalo 29% z vás. S pravdepodobnosťou blížiacou sa istote za túto možnosť hlasovalo iba nežné pohlavie, ktoré nie vždy súhlasí s tradičnou šibačkou a oblievačkou.

Tretie miesto obsadila odpoveď „Budem tajne čakať na šibačov a oblievačov“ so ziskom 26% hlasov. Je to lichotivé zistenie pre nás, mužov, že ešte existujú dievky, ktoré berú Veľkú noc  s humorom a zábavou.

Je nutné poznamenať, že všetky tri odpovede sú od seba vzdialené vždy rozdielom len dvoch hlasov, čo svedčí o vyrovnanosti ankety.

Jednoznačným prepadákom  sa však stala odpoveď „Budem oblievať a šibať všetko okolo seba“, ktorej dalo hlas iba 12% z vás. Buď sa mužstvo hanbilo priznať svoju škodoradosť , alebo sa ulakomilo na šunku a koláče :) .

Čo budete robiť na Veľkú noc?

  • Budem oblievať a šibať všetko okolo seba. (8)
  • Budem tajne čakať na šibačov a oblievačov. (17)
  • Budem sa skrývať, aby ma nikto neoblial a nevyšibal. (19)
  • Budem sa napchávať šunkou a koláčmi. (21)

Celkom hlasov: 65

Loading ... Loading ...
Páči sa 3 ľuďom.


1 komentár k článku Anketa – na lúke či v parku?

  1. lily

    tie možnosti boli genialne vystizne :) :) :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*