Alkoholové darčeky

Hľadáte vtipný a zároveň užitočný darček? Vyberte si z našich tipov. Ich najväčšou výhodou je, že urobia službu i radosť nielen oslávencovi, ale aj tomu, kto ich daruje. S týmito darčekmi sa totiž budete stretávať na každej ďalšej párty. ;)

Alkoholové hry

Môžno ste už videli alko verziu hry šachy. Namiesto pešiakov, jazdcov či kráľovského páru sa po ploche pohybujete s naplnenými štamperlíkmi. Na podobnom princípe vzniká stále viac hier. Vyskúšajte alko ruletu, pivový pingpong, futbálek s poldecákmi alebo dokonca takzvané chľastacie šípky, lodičky, či bingo. Tieto hry zaručene rozprúdia bujarú zábavu na akejkoľvek párty.

Vlastné pivo

Pre milovníkov zlatistého moku máme celkom inú vychytávku. Stroj na výrobu vlastného piva. Tento zázrak vymysleli Kanaďania a jeho obsluha je viac ako jednoduchá. Do prístroja nasypete prírodnú zmes na výrobu piva, počkáte 7 až 10 dni a môžete čapovať až 17 krígľov vlastného piva. Na výber máte hneď z niekoľkých druhov osviežujúceho nápoja – medovohnedé, kanadské červené, zlaté svetlé, americký pilsner a iné.

Štamperlíky, poháre, krčahy

Medzi praktické darčeky patria všetky štýlové poháre, ktoré vám popíjanie budú ešte viac spríjemňovať. Pre páry sa hodia štamperlíky s nápismi MR & MRS. Partičku kamarátov zase ohúrite hojdajúcimi sa pohárikmi na whiskey, z ktorých sa však alkohol nevylieva. A každého párty leva či levicu poteší pivný opasok, ktorý udrží až 6 plechoviek (akéhokoľvek) nápoja. :)

Nech už na žúrkach dávate prednosť akémukoľvek alkoholu, Vtipné darčeky vám spoločenské chvíle pomôžu ešte viac rozveseliť.

Foto: www.vtipnedarceky.sk

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*