Ako sme oslávili naše prvé narodeniny

Prvé narodeniny webmagazínu Oslavuj.sk sme sa rozhodli osláviť v neformálnom štýle s rodinou a najbližšími priateľmi. Vízia bola zorganizovať pohodový piknik kdesi na lúke v blízkosti lesa. Keďže nám počasie neprialo, zvolili sme podobne uvoľnený chatársky štýl, ktorý nám ponúkol prístrešok Na Rázcesti pri košickej Alpinke.

výzdoba prístreška

Prístrešok sme si symbolicky vyzdobili farbami Oslavuj.sk a pripravili pár jednoduchých pokrmov. Najväčší úspech zožali vegetky alias syrové slimáky a LIZIN chrumkavý zeleninový šalát.

syrové slimáčiky pohostenie v piknikovom štýle

LIZA nám však pripravila aj kopec výborných sladkostí. Marcipánové a brusnicové muffiny boli akýmsi dezertným predjedlom pred skvelou kávovou tortou s višňami!

brusnicové muffiny

Torta, ktorá mala retro dizajn známy z kuchárok publikovaných v 70tych a 80tych rokoch, chutila všetkým bez výnimky, takže sa celá zjedla na počkanie.

narodeninová torta

Na úspech Oslavuj.sk sme si pripili detským šampanským, ktoré duchaplne priniesla Lucik. 1. rok je predsa len detský vek… no po povinnej jazde sme mohli pokračovať v dospeláckych záležitostiach. ;)

Na 1. narodeniny sa pripilo detským šampanským Lusi vyzvŕtal fotograf Janko Radzo

Na vydarenej párty sa grilovalo, hodovalo, tancovalo a zabávalo. Na afterke sme vytiahli aj naše obľúbené hry. Všetkým zúčastneným patrí moja veľká vďaka. Hádam o rok sa už stretneme vo väčšom počte aj s vami! :)

Vychutnajte si fotografie, ktoré aspoň sčasti reprodukujú príjemnú atmosféru oslavy.

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 10 ľuďom.


5 komentárov k článku Ako sme oslávili naše prvé narodeniny

 1. Bublinka

  Waw, vyzerá to fakt úžasne , škoda, že som sa toho nezúčastnila, každopádne Marcipánové mafinky vyskúšam a Vám želám plno ďalších, takých ba väčších osláv:)

 2. Zuz Čabová

  Jeeeej… musela byť dobrá žúrka… na fotkách to vidieť úplne perfektne… :-) Teším sa s Vami, že máte už prvý rôčik za sebou . Prajem veľa ďalších pred sebou a vydarených aspoň tak ako prvý…
  Zuz

 3. Kathushka

  Naozaj fantastická oslava! A Lízine pochúťky sú doteraz nezabudnuté. :)

  Veď vezmime si to tak – kto iný by mal vedieť najlepšie, ako sa správne narodeninuje, ak nie duša Oslavuj.sk – Lusi so svojim blízkym okolím? :)
  Skvelá práca!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*