7 tipov na darčeky z vlastných fotiek

Digitálny fotoaparát alebo aspoň fotoaparát v mobile má dnes už každý. Určite aj vo vašom počítači sa nájde pekná hŕba fotiek s rodinou, kamarátmi či kolegami. Teraz z nich môžete vytvoriť naozaj originálne a osobné darčeky. Máme pre vás 7 zaujímavých tipov.

CEWE FOTOKNIHA 1. CEWE FOTOKNIHA

Viete o tom, že z vlastných fotiek môžete vytvoriť naozajstnú knihu? Vytvoríte ju jednoducho tak, že si stiahnete bezplatný softvér Môj CEWE Fotosvet. V ňom na jednotlivé stránky rozložíte svoje fotky podľa svojich predstáv, prípadne napíšete aj vlastné texty a využijete mnohé efekty. Objednávku odošlete cez internet. Hotová fotokniha – vytlačená a zviazaná do podoby naozajstnej knihy – bude u vás doma o pár dní.

2. FOTOKALENDÁRE

Na fotokalendár potrebujete aspoň 13 fotiek – na titulku a každý mesiac. Postup je podobný ako pri fotoknihe, ale všetko je ešte rýchlejšie a jednoduchšie. Vytvoríte ho buď cez softvér Môj CEWE Fotosvet alebo priamo cez stránku Fotolabu. Na výber je online slots veľa formátov a dizajnov.

FOTO NA PLÁTNO 3. FOTO NA PLÁTNO

Z vašej fotky sa stane pravý obraz na maliarskom plátne. Veľmi jednoduché: nahráte fotku, odošlete objednávku a dostanete obraz hotový na zavesenie. Dostupné sú formáty od 20×30 cm až po obrovský 100×150 cm.

4. HRNČEK S FOTKOU

Klasika medzi fotodarčekmi. Odporúčame magický hrnček: na prvý pohľad je čierny, keď do neho nalejete horúcu tekutinu, zobrazí sa fotka.

5. PUZZLE Z FOTKY

Puzzle s fotkou je vhodné pre malých aj veľkých. Podľa trpezlivosti obdarovaného si môžete vybrať od 112 až do 1000 dielikov.

SNEHOVÁ GUĽA S FOTKOU 6. SNEHOVÁ GUĽA S FOTKOU

Guľa s fotkou uprostred naplnená vodou, zatrasiete ňou a v nej krásne padajú snehové vločky alebo dokonca srdiečkové flitre. Skrátka veľká romantika. Odporúčame pre (čerstvo) zamilovaných.

7. KALENDÁR S MENOM

Posledný tip na darček s fotkou je paradoxne bez fotky. Napriek tomu je celkom osobný a výnimočný. Je to kalendár s menom: napíšete meno obdarovanej osoby a to sa zobrazí každý mesiac na inom obrázku, napr. na pene kapučína, vianočnej guli, veľkonočnom vajíčku. Tento darček zaručene prekvapí a poteší. Navyše ho vytvoríte s minimálnou námahou.

Všetky spomenuté fotoprodukty a darčeky nájdete na stránke www.fotolab.sk.

Foto: www.fotolab.sk

Páči sa 6 ľuďom.


2 komentárov k článku 7 tipov na darčeky z vlastných fotiek

  1. Domči

    kde by som našla tú gulu s obrázkom?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*