6 tipov na detskú halloweensku párty

Aby to nebolo len o jedle, sladkostiach a maškrtách, požičaných kostýmoch a hororových rozprávkach. Aby ste vzájomne s deťmi aj niečo vytvorili a spoločne strávili čas. Preto vám prinášame 6 kreatívnych tipov, ako premeniť halloweensku párty na plnohodnotnejšiu a ešte zábavnejšiu.

1. Vyrobte si BUBU tričko.

Nemusíte si požičiavať či kupovať drahé kostýmy. Stačí biele tričko, farba na textil a pár ťahov štetcom. Malí bubáci budú natešene lietať po dome.

2. Namaľujte strašidelné lampáše.

Zaváraninové poháre vymaľujete zvnútra rôznymi farbami a zvonku primaľujete niečo strašidelné. Vložíte sviečku a oddáte sa hrám svetiel.

3. Vystrihnite halloweensku girlandu

Z oranžových a čiernych papierov si nastriháte trojuholníky, ktoré potom pripevníte na špagát. Hotovú girlandu zavesíte na oko, nad dvere, do priestoru či nad krb.

4. Vytvorte pavučinu na okne.

Čierna páska je to jediné, čo vám na okne vykúzli hrôzostrašnú pavučiny sťaby od samotnej čiernej vdovy. Ak máte umelého pavúka, pripevnite ho do siete a nedajte sa lapiť!

5. Nalepte si pavučinu aj na rohožku.

Hostia pozor, stačí chybný krok a ste v tom. V lepkavej pavúčej pasci. Vyrobíte ju celkom jednoducho za pomoci bielej lepiacej pásky.

6. Vyrežte svetlonosov.

Tekvice vyrezávali už naši prapredkovia, tak prečo v tomto zvyku nepokračovať? Oranžové svetielka z vyškerených tvári a vôňa tekvice, to sú svetlonosy, bez ktorých to nepôjde.

Foto: www.bhg.com

Prečítajte si aj:

Páči sa 4 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*