3 darčekové tipy pre chlapcov aj chlapov

Či už sa blížia narodeniny, meniny, Vianoce alebo iná významná udalosť, nápady na darčeky sú vždy na nezaplatenie. Prinášame vám 3 darčekové tipy vhodné pre všetkých, no najmä pre chlapcov a chlapov.

Pre zvedavých

Možno i vy máte doma šikovné dieťa, ktoré rado objavuje nové veci a vždy vám všetko rozoberie, len aby zistilo ako veci fungujú. Ak rozmýšľate, ako mu urobiť radosť, kúpte mu elektronickú stavebnicu.

Táto šikovná technická hračka poteší všetkých malých (ale i veľkých) zvedavcov so záujmom o techniku. Stavebnice obsahujú 40 až 80 súčiastok, ktoré vám umožnia postaviť až 750 rôznych projektov. Kompas, maják, detektor lží, lietajúci tanier, vetrák a veľa iných vynálezov na vás čaká v jedinej škatuli.

Stavebnicu môžete pripojiť k PC a pribalený program vám pomôže zostaviť dokonca aj FM rádio. Základnou súčiastkou je doska, do ktorej sa súčiastky jednoducho zasúvajú, preto takúto montáž zvládne už vaše 8 ročné dieťa. Horný vekový limit neexistuje, takže stavebnicou potešíte aj vášho dospelého partnera.

Pre najrýchlejších

Ak vás naopak lákajú rýchle autá, ale nechcete platiť pokuty, zadovážte si autodráhu s turbo ovládačom rýchlosti. Široká ponuka príslušenstva (kruhový objazd, most, skoky, mantinely) dáva možnosť postaviť si dráhu podľa vlastných predstáv. Systém svoriek umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Všetky online casino autá obsahujú dvojité kontaktné kefky a magnet pre lepšiu priľnavosť na dráhe. Aby ste vedeli, kto je najrýchlejší, súčasťou balenia je i počítadlo kôl, ktoré spravodlivo určí víťaza. Doprajte si rodinné preteky aj s vašimi najmenšími, pretože táto hra je vhodná už pre detičky od 6 rokov.

Pre lietajúcich

V prípade, že preteky nie sú pre vás dostatočné vzrúšo a vy by ste si radi zalietali, malých i veľkých pilotov určite potešia lietajúce RC helikoptéry na diaľkové ovládanie. Všetky stroje sú na elektrický pohon, takže s nimi môžete lietať doma, v škole, v práci i na záhrade. Majú zabudovaný gyroskop, ktorý vám pomôže udržať vrtuľník v požadovanom smere. Dobíjajú sa jednoducho cez vysielačku alebo USB kábel, preto nemáte žiadne starosti s leteckým benzínom. Nastavte si vlastnú frekvenciu vysielačky a máte istotu, že váš let nebude nikto rušiť. Na fajnšmekrov už čakajú vybrané modely, ktoré sa ovládajú štýlovo pomocou Apple alebo Android zariadenia. Po originálnom ovládaní na vás čaká ďalšie prekvapenie v podobe automatického pristávania. Aby toho nebolo málo, funkcia záznamu letových plánov umožňuje zachytiť vaše obľúbené trasy, ktorými sa môžete pochváliť pred kamošmi, a tiež si ich neskôr zopakovať.

Tak ako sa rozhodnete, budete bojový pilot alebo záchranárske eso? Pre lietajúce rodinky dobrá správa, lietať sa dá už od 8 rokov. :-)

Foto: shoppie.sk

Páči sa 7 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*