17. november, Mikuláš, Vianoce, Silvester = sviatkový megamix

Máme pred sebou 7 posledných týždňov roka 2011. Čaká nás hromada stretnutí, osláv, večierkov súkromných aj firemných, jednoducho čas sviatkovania.

sviečky Užime si tieto chvíle v dobrej nálade, bez zbytočného stresu. Veď ide o zábavu. :)

17. november

Najbližšou významnou udalosťou je štátny sviatok Deň boja za slobodu a demokraciu. 17. november so sebou nesie množstvo posolstiev, splnených i nenaplnených želaní a túžob.
Spoločnosť sa otvára dialógom, mestá organizujú nevšedné kultúrno-spoločenské programy. Oplatí sa zastať, zamyslieť sa, rozhodnúť a vykročiť tou správnou nohou.

Archív: DEŇ BOJA ZA SLOBODU A DEMOKRACIU

Mikuláš

Mikuláš v nás vzbudzuje väčšinou čokoládové asociácie vybudované ešte v best online casino detstve. No my vám ukážeme, ako inakšie môžu vyzerať rozmarné zábavky s dedom Mrázom a čertíkmi. Jediný zastupiteľ mužského pohlavia v našej redakcii, Ivan Kostitras, sa už trasie od radosti, ako prekvapí článkom o Mikulášskom večierku pre dospelých. ;)

Archív: MIKULÁŠ

Vianoce

Hlavná téma najbližších dní.
luskáčik Tipy, nápady, zaujímavosti, návody a fotografie, to všetko zo sveta vianočných ozdôb, adventných kalendárov, výzdoby, stolovania, tradičných receptov a originálnych darčekov. Nezabudneme ani na pravé posolstvo Vianoc a pozrieme sa na tento sviatok z pohľadu histórie, tradícií a náboženstva.

Archív: VIANOCE

Silvester

Na poslednú a zároveň najväčšiu párty v roku, na Silvestra, si takisto posvietime z rôznych strán. A tak sa už teraz môžete tešiť na lákavé jedlo, nápoje, hry, program, outfity a výzdobu, skrátka všetko s prívlastkom silvestrovské.

Archív: SILVESTER

Všetkým krásne dni praje

redakcia Oslavuj.sk

Foto: Sxc.hu

Páči sa 4 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*